LC09/LC41/LC47/LC900/LC950 CISS Atramentová Náplň Súpravy Súprava Pre DCP-110C DCP-111C DCP-115C DCP-116C DCP-117C DCP-120C Atramentové Tlačiarne
€12.36 €9.64
Dostupnosť: Skladom

btn-share

štart

koniec

Zásielka bude predmetom produktu atribút

obrázok zakúpili, prosím, uvedomte si tento problém.

Šťastný nakupovanie

Ak máte špecifické požiadavky,kontaktujte nás, prosím,

Fotografie produktov pre váš odkaz.

Funkcia:

1. Na zero carbon technológia je prijala,, že je priemer častice obsiahnuté v atrament má tendenciu byť nula.Populárne miesto je, že dlhodobé užívanie neblokuje tryska, ktorá je kľúčom k tomu, či je kompatibilné atramentové kazety je schválite. 2, č. klinčekmi, žiadne poškodenie tlačiarne hlavu, hodnota PH atrament je podobné pôvodnej farby, výrobok bol filtrovaný cez 3 úrovne na zabezpečenie jednotnej veľkosti častíc, ion koncentrácie, atď., ktoré môžu byť v porovnaní s výkonnosťou indexu pôvodnej farby, a v zásade ukončiť to.Možnosť tryska upchávaniu alebo dokonca k poškodeniu tlačovej hlavy. 3, výborná plynulosť, prísna kontrola surovín, reagencie, vody a iných surovín, a vyspelý testovanie zariadení pre prísne kontroly procesov, aby sa zabezpečilo, že tryska nie je suché po dlhú dobu, čo vedie k vysokej úrovni plynulosti atramentu. 4, atrament kvalita je stabilný, atrament je prísne kontrolované v surovín, proces výroby, ukazovatele výkonnosti, atď., aby sa zabezpečilo, že farby môžu byť uložené na tri roky pod podmienkou neotvorené pri izbovej teplote, a vplyv tlač výstupu môžu byť uložené na dlhý čas, kvalita môže byť Porovnateľné s originálnym atramentom. 5, tlač účinok je dobré, farba je realistické.Lightfastness je dobré, a tlačené obrázky môžu byť uložené na dlhšiu dobu. 6, 100ML atrament je dodávaný v ihlu v tvare fľaše, ktoré je výhodnejšie pre pridanie atramentu, a môže zabrániť atrament z vyteká von, keď atrament je pridaná.Je to vhodné pre vás, ak chcete pridať atrament ak chcete ušetriť atrament. 7, zelená a ochrany životného prostredia: použitie PP, alebo BOKY gumy, pridanie degradácie komponentov, môže byť prirodzene rozkladajú, použiteľnosť, flexibilitu a zníženie znečistenia životného prostredia. 8. Úspora nákladov: Výber spotrebný materiál firmy za predpokladu splnenia tlač kvalita osobných a bežné kancelárske prostredie môže ušetriť viac ako 85% tlačových nákladov v priebehu jedného roka.

  • Kompatibilné Značky: brat
  • Druh: Atramentová Náplň Auta
  • Pôvod: CN(Pôvodu)
  • Názov Značky: NoEnName_Null
  • Číslo Modelu: Iné

Štítky: brat stroj, tlačiareň, pigmentový atrament, pre atrament, brat kazety, epson ink, ciss, atrament kameň, eco solvent ink, kazety pre pero, medzi takéto osobnosti patrí.

Robbltaylor
2021-02-18
5/5
Very good product and recommended.
Iguodalajhay 06
2021-05-18
5/5
Excellent ink
Napísať recenziu