SEN ŠPORT DCY-235 Bezdrôtový Bike Počítača so Rýchlosti a Kadencie, Snímač počítadlo kilometrov Rýchlomer Čas Podsvietenia Teplota
€34.10
Dostupnosť: Skladom

btn-share

Bezdrôtové Bike Počítača s Kadencie, Snímač počítadlo kilometrov

SEN ŠPORT DCY-235 Bezdrôtový Bike Počítača s Kadencie, Snímač počítadlo kilometrov Výškomer pre cyklistov Stacionárny Bicykel s Mer. Ces

Multi-Funkcie

Základné 25 funkcií a Kadencie Režime & dvoch tlačidlo čítať svoju rýchlosť, kadenciu, počítadlo kilometrov štatistika jednoducho.

Bezdrôtové Pripojenie A Nezávislé

Sen Šport, cyklistické počítače DCY235 s bezdrôtové cyklu počítača, snímač kadencie, snímač rýchlosti.Veľké LCD, Podsvietenie, Jasný displej, Malé rozmery (1.8*2.4*0.8 palec), Nepremokavé.Ako váš najlepší partner, keď ste na koni, bez ohľadu na deň alebo noc, slnečno alebo prší.

Jednoduchá inštalácia a použitie

Rýchlosť: Nainštalujte snímač rýchlosti na váš stôl, magnet na hovoril.Kadencia: Nainštalujte snímač kadencie na reťazca pobyt v blízkosti nahodiť, iný magnet bude viazaná na crank arm.Naozaj Dôležité: Nastavte vzdialenosť medzi senzormi a magnety s max. 3 mm!

Zobrazenie údajov z vášho profesionálny tréner

Stlačte pravé tlačidlo na prepínanie režimov: rýchlosť alebo tempo; Stlačte ľavé tlačidlo, vyberte položku vybrať údaje.ODO opatrenia prejdená vzdialenosť od prvej jazde.DST opatrenia prejdená vzdialenosť na každú jazdu. [Reset letný čas] Reset letný čas na nulu stlačením ľavé tlačidlo na 2 sekundy. (DST, TM & AVS bude tiež obnoviť v tom čase)

Čo je Zahrnuté

Bike Počítača*1

Bike Počítača Mount*1

Snímač Kadencie*1

Snímač Rýchlosti*1

Snímač Magnet*2

Kábel Kravatu*4

Obsluhu a Inštaláciu Návod*1

Gombíková Batéria CR2032*

Značka Príbeh

DreamSport so zameraním na športové vybavenie a elektronické výrobky pre mnoho rokov, najmä bicykel, máme bohaté skúsenosti a R&D schopnosti.Všetky DreamSport produkty boli testované náš tím pred tým, ktoré ste dostali.Náš jednoduchý cieľom je priniesť vám dobré skúsenosti našich položky, a dúfať, že to môže pomôcť zasiahnuť cieľ.

DreamSport cyklu počítača je najlepšou voľbou pre kole prípravy a cesta, dobrá voľba, chrániť a výzvou pre rider, hodnoverný asistent monitor údajov a dosiahnutie cieľov.

  • Názov Značky: SEN ŠPORT
  • Certifikácia: ROHS
  • Pôvod: CN(Pôvodu)
  • Jazyk: angličtina
  • Aplikácia Veková Skupina: Dospelý
  • Druh: Vozidlo Používať

Štítky: yzf 2005 kruh.

Napísať recenziu