A-BF Desoldering Nasávanie Čerpadla Zváranie, Opravy ručného Náradia na Spájkovanie Odstránenie Pero Hliníka, Kovu, Plastu Silné Tin Vákuové Prísavky
€6.08 €4.56
Dostupnosť: Skladom

btn-share

Tu sú niektoré poznámky možno priaznivé:

Všetky produkty v našom obchode sú originálne výrobky s vysokou kvalitou, prosím, uisťujeme vás, kúpiť! Ak máte akékoľvek otázky, prosím neváhajte a kontaktujte nás, pomôžeme vám.

SPÔSOB PLATBY A DOPRAVY

1. Môžeme poskytnúť nižšie ceny pre kupujúcich s vysokým dopytom, najmä veľkoobchodníkov.Správu môžete poslať na nás, ak nemôžete nájsť produkt, ktorý chcete v našom storre, a my sa budeme snažiť poskytovať vám s ním. 2.Konečná kúpna cena nezahŕňa všetky platné dane, tarrifs alebo pridané poplatok.Kupujúci sú zodpovední za to, ako sa nabíja, keď sa objaví.Každá žiadosť vyhlásiť, výška všimnite si prosím vopred. 3.E-verzia faktúry sú k dispozícii, kontaktujte nás prosím v prípade potreby 4. Budeme loď z položiek do 5 dní po zaplatení vymaže.Ale doprava je riadený prepravná spoločnosť, v zámorí prepravu často trvá dlho,dúfam, že by ste mohli pochopiť a trpezlivo čakať.Prosím, len kúpiť, keď dodacia lehota je prijateľné pre vás. 5.Prosím, uistite sa, že adresa, telefónne číslo a psč je správne a nie sme zodpovední za zlý, alebo nedoručila adresy. 6. Náš predvolený spôsob dopravy je Stratena-obrucka.sk Štandard a Čína Príspevok air mail s sledovania.Dodať čas sa odhaduje na 20-30 dní.

VRÁTENIE A SPÄTNEJ VÄZBY:

1.Ak tovar má akékoľvek problémy, prosím, kontaktujte nás prvý, a my vám určite vyriešiť za vás. 2. Ak nie ste spokojní s našimi výrobkami,môžete nás kontaktovať a požiadať o priznanie a vrátenie peňazí do 7 dní po prijatí položky. 3. Naším Cieľom je ponúkať 5-Hviezdičkový Služby v prípade, ak nemáte pocit, že sme si zaslúži 5-Hviezdičiek, prosím, kontaktujte nás pred odchodom spätnú väzbu.

  • Certifikácia: CE
  • Číslo Modelu: PH-016A/PH-016B/PH-016C/PH-366D/PH-366E
  • Pôvod: CN(Pôvodu)
  • Názov Značky: A-BF

Štítky: desoldering sacie čerpadlo elektrické, desoldering vákuum, tin vákuové prísavky, elektrické spájky bulík, spájky bulík 110 v, elektrické vákuové spájkovanie bulík zváranie desoldering, spájky sacie, mingda, žehlička na spájkovanie, spájky bulík.

Napísať recenziu