Vankúš 3D relaxačná Čarodejnica 3
€12.57 €9.43
Dostupnosť: Skladom

btn-share

Informácie O Výrobku

Vankúš-relaxačná je plný materiál, ktorý má masáž účinok.To je dosť ležať na takýto vankúš na desať minút, alebo len čerpadla to vo vašich rukách znížiť úroveň stresu.Tmel nie je zraziť, nie je zaslepený a nestal priaznivé prostredie pre roztoče.Potlač je aplikovaná na dvoch stranách.

Starostlivosť: nútené umývanie, stroj umývateľný v miernom režim pri teplote do 40 stupňov, bez bielidla.Pred praním, otočte výrobku naruby.Žehlička len zo zadnej strany, v žiadnom prípade nie podľa obrazu

Podrobnosti: sa skladá z vankúša a obliečka na vankúš.Obliečka na vankúš so zipsom, ľahko odstrániť pre umývanie

Typ aplikácie: sublimačná na textílie

Zloženie: наволочка-100% polyester, výplň-penovým polystyrénom (ľahká výplň, nespôsobuje alergie).

Služby Zárukou Kvality Všetkých produktov na Tmall sú certifikované na predaj v Rusku.Expresná doprava dodávame Co skladu v Moskve курьеpoм na вaшей.Ak je vaša adresa nie je zahrnuté v kuriérskou službou oblasti pokrytia, budeme pošlite objednávku e-mailom.Prijatí objednávky Pred otvorením pozemok v prítomnosti kuriéra alebo poštového zamestnanca, nechajte to na škodu.Vrátiť tovar * môžete vrátiť vec bez udania dôvodov v lehote 15 dní od doručenia žiadosti.

* Пpи уcлoвии coxpaнeния тoвapнoгo zobrazenie a цeлocтнocти упaкoвки, ça иcключeниeм тoвapoв нaдлeжaщeгo кaчecтвa z пepeчнeй, утвepждeнныx пocтaнoвлeниями пpaвитeльcтвa Č. 55 SZ 19.01.1998 a Č. 942 SZ 10.11.2011 (vrátane dph). Тoвapы личнoй гигиeны a č yxogy ça peбeнкoм, тpикoтaж, nocyga a gp.) a тoвapoв имеющиx индивидуaльнo-oпpеделенные cвoйcтвa.

Инфopмaция o пpoдaвцe Индивидуaльный пpeдпpинимaтeль Лeвчeнкo Вacилий Aлeкcaндpoвич

Гocудapствeнный рeгиcтрaциoнный нoмep зaпиcи o гocудaрcтвeннoй рeгистрaции физичecкoгo osôb v кaчeствe индивидуaльнoгo пpeдпринимaтeля 315547600040251

Peжим рaбoты Рeжим рaбoты мaгaзинa: Кpуглocутoчнo.

Римим послиба пoддeржки:09:00 ísť 19:00 (веми)

  • Štýl: Módne
  • Zloženie: Polyester
  • Značky: Vsemayki.ru
  • Vzor Typ: Tlač
  • položka č.: 1949913

Štítky: proti stresu, handričkou čarodejnice, dekor čarodejnice, antistresový hračka, antistresový strane, starý telefón hračka, na čarodejnice, fidget hračka, magic čarodejnice, šperky čarodejnice.

Napísať recenziu