NOVÉ DC Buck Boost Converter, 5A Výkon Nastaviteľné Regulovaný Napájací Modul AHS
€15.34 €14.27
Dostupnosť: Skladom

btn-share

Aukcie Hlava bude tu!

Stlačte tlačidlo na gombík kódovanie krátko ak chcete aktivovať parameter sa nastaví;

Prepínač názov parametra a výber bit je vyrobené stlačením gombíka kódované;

Po výbere parametra názov parametra meno bude zobrazené v modrej farbe, v opačnom a parameter nastavenie sa bude meniť otáčaním gombíka kódovanie.

Po výber bitov, zodpovedajúci bit budú zobrazené modrou farbou na zadnej strane, a parametre sú upravené na rotačný encoder.

Akonáhle dokončíte nastavenie, stlačte tlačidlo v gombík kódovanie na 2 sekundy alebo viac, a žiadne tlačidlo prevádzky automaticky ukončiť nastavenie;

Všetky parametre sa uložia automaticky po ukončení.

Popis funkcie skupiny údajov:

To môže uložiť 10 skupín údajov z M0-M9. V predvolenom nastavení, môžete všetky údaje uložiť skupinu M0. Stlačte a pridržte tlačidlo na gombík kódovanie na 2 sekundy na každom rozhraní ak chcete rýchlo zavolať skupiny údajov M1/M2, A poradové číslo aktuálne údaje skupiny sa zobrazí v rozhraní index;

V konfigurácii rozhrania power parametre, vyberte položku skupiny údajov a otočte gombík kódovania, ak chcete zavolať skupine zodpovedajúce údaje;

Po úprave a výstupných parametrov v skupiny údajov, príslušné parametre budú uložené v predvolenom nastavení v skupine aktuálne údaje.

Poznámka: napájanie výstup je v predvolenom nastavení vypnuté, po zmene údajov skupiny;

Nastavte napätie U-SET: 0,6-36 V;

Nastaviť aktuálny I-SET: 0-5.1;

Under voltage protection vstup LVP predvolené: 4.8 V, auto-tuning;

Over-voltage protection výstup OVP predvolené: 37 V, môžete nastaviť len;

Ochrana pred výstupným nadprúdu predvolené OCP: 5.2, môže byť nastavená sami;

Výstup na ochranu funkcie opp) predvolená hodnota: 81 W, automatické ladenie;

Maximálna prevádzková doba OHP: ak parameter nie je nastavený na 0, zapnite túto funkciu.Pri prevádzke dosiahne stanovený čas, napájanie sa automaticky vypne výstup;

Maximálna kapacita ASM: ak parameter nie je 0, zapnite túto funkciu, parameter nastaviť, keď je možnosť, napájanie sa automaticky vypne výstup;

Maximálny výkon OWH: ak parameter nie je 0, zapnite túto funkciu, parameter nastaviť rozsah, keď energia, napájanie sa automaticky vypne výstup;

Funkcia OHP/ASM/OWH môžete urobiť dobrý synchronizácie/napájanie kvantitatívne.

Vaše položka opis budú uvedené tu.Môžete použiť HTML, ak si budete priať.Typ písma, štýl a farba sú vopred definované, ale môže byť prepísaný v popise položky okno.Popis tovaru môže byť tak dlho, ako budete chcieť, ako šablóny veľkosť, aby zodpovedali dĺžke popisy.

Vaše Platobné Údaje sa vkladajú tu.Môžete vytvoriť Platby oddiele ako súčasť Predávajúci Údaje z Predávajúceho na stránke Podrobnosti podľa Profily Kartu.Po vytvorení predávajúci údaje, môžete ho vyberte byť zahrnuté do vášho zoznamu na lister strane, vedľa šablóny výber.Ak nemáte žiadne Detaily o Platbe, táto časť bude odstránený zo šablóny.

Vaše Prepravné Údaje budú vložené tu.Môžete vytvoriť Doprava oddiele ako súčasť Predávajúci Údaje z Predávajúceho na stránke Podrobnosti podľa Profily Kartu.Po vytvorení predávajúci údaje, môžete ho vyberte byť zahrnuté do vášho zoznamu na lister strane, vedľa šablóny výber.Ak nemáte žiadne Poštovné Detaily, táto časť bude odstránený zo šablóny.

Vaše Podmienky Predaja budú vložené tu.Môžete vytvoriť Podmienky Predaja oddiele ako súčasť Predávajúci Údaje z Predávajúceho na stránke Podrobnosti podľa Profily Kartu.Po vytvorení predávajúci údaje, môžete ho vyberte byť zahrnuté do vášho zoznamu na lister strane, vedľa šablóny výber.Ak nemáte žiadne Podmienky Predaja, táto časť bude odstránený zo šablóny.

O Nás informácie budú vložené tu.Môžete vytvoriť O Nás oddiele ako súčasť Predávajúci Údaje z Predávajúceho na stránke Podrobnosti podľa Profily Kartu.Po vytvorení predávajúci údaje, môžete ho vyberte byť zahrnuté do vášho zoznamu na lister strane, vedľa šablóny výber.Ak nemáte žiadne informácie O Nás, táto časť bude odstránený zo šablóny.

Vaše Kontaktné informácie Nám bude vložený tu.Môžete vytvoriť Kontaktujte Nás oddiele ako súčasť Predávajúci Údaje z Predávajúceho na stránke Podrobnosti podľa Profily Kartu.Po vytvorení predávajúci údaje, môžete ho vyberte byť zahrnuté do vášho zoznamu na lister strane, vedľa šablóny výber.Ak nemáte žiadne, Kontaktujte Nás informácie, táto časť bude odstránený zo šablóny.

  • Druh: Regulátor Napätia
  • Stav: Nové
  • Pôvod: CN(Pôvodu)

Štítky: 5a regulátor napätia, mini 360 elektronické, 5a dc, mini 360 krok dc, rc mini 360, 360 dc jack, mini hdmi 360, mini servo 360 d, 5a krok dole, xl4015.

Chelisheva Irina
2021-03-10
5/5
All fine, thanks
Napísať recenziu