2021top domova 8Patterns Vodu Tryska Hlavu Hadice Postrekovač Záhradný Sprej Auto Umývanie Áut domov товары для дома
€7.65 €3.06
Dostupnosť: Skladom

btn-share

8Patterns Vodu Tryska Hlavu Hadice Postrekovač Záhradný Sprej Auto Umývanie Áut domov

Špecifikácia

Farba: Zelená.

Veľkosť balenia: 19*16*6typ.

Ideálne pre Zavlažovanie Vašej Záhrady, Trávnika, Trávniky a Kvetinové Záhony.Je to tiež Skvelé pre Umývanie Áut, Psov a domáce Zvieratá.

8 ZALIEVANIE VZORY.Hadica Tryska má 8 vody zavlažovanie nastavenia: KUŽEĽ, JET, HMLA, CENTRUM, SPRCHA, OPLÁCHNITE, PLOCHÉ, SOAKER.Otočte postrekovačom dial zvoliť vhodné vzor ľahko so zeleným kohútik na rukoväť.

ROZŠÍRENÉ MATERIÁLU.Vyrobené z kovu telo s pogumovaných vonkajší povlak, to hadice tryska je ľahké uchopenie, protišmykový a pohodlné nosenie.A záhradnej hadice tryska je oveľa odolnejšie ako plastové jeden.

PRÁCE-UKLADANIE DIZAJN.záhrada tryska ponúka príjemné zamknúť panel v spodnej časti rukoväte, že udržať voda zostáva bez toho aby ste museli použiť akýkoľvek tlak.Stačí použiť klip, takže sa nemusíte držať ruky drží ho celý čas.

patrí

1xWater Tryska Hlavu

  • Záhradné Vodné Pištole Typ: Postrekovače
  • Plastové Typ: PP
  • Číslo Modelu: -
  • Funkcia: Variabilný Sprej Vzory
  • Materiál: Plastové
  • Pôvod: CN(Pôvodu)

Štítky: voda vzduch zbraň, zbraň vody, pre hadicu na vodu, sprej na vlasy, hadica tryska, záhrada vody, cortain, auto podložka, postrekovač vody, časovač vody.

Boyshock Loc Choc Maikhoc Vi Em
2021-04-22
5/5
The product is like me the expected. I tried all the possible combinations and work all properly. The shipment was fast
Buustrawk
2021-07-21
3/5
After the proposal for possible delivery instead of the post of Russia to the points of issue, there was a sub-man of my delivery address to someone else. Came message from AliExpress that your item at your issue point. They didn't. After a day the status changed to successfully received. I'm in Podolsk, and someone got in the Amur region... The seller has not replied to any message from me.
Napísať recenziu