Nové 2 ks Silikónové Noc Úst Stráže na Zuby Zvieranie Brúsenie Zubné Skus Spánku Pomoc Bielenie Zubov v Ústach Zásobník
€0.75
Dostupnosť: Skladom

btn-share

Funkcie:

1. Dobrý tvar stabilitu.Po ponorí do vriacej vody na dlhú dobu, zásobník nebude silne deformované alebo zmluvne.Tak, že to nie je možné používať.

2. Vysoká transparentnosť.Lisovanými zásobník udržiava vysoká transparentnosť a je vhodný predovšetkým pre použitie s studené svetlo bielidlá.

3. Dobrý thermoplasticity.V porovnaní s podobnými výrobkami, termoplastické má zjavné výhody a je vhodný predovšetkým pre domáce použitie.Guma line je veľmi jasné.

4, môže byť opakovane tvoril.Kvôli neschopnosti na kontrolu teploty vody a namáčanie čas, formovanie účinok zásobník je často nie je dobré.Tento produkt je možné upraviť v horúcej vode na 80-90 °C, aj keď je zle tvorené, ktorá nie je dostupná v iných výrobkov.

Návod Na Použitie:

1. Prax na sebe zub zásobník: zub zásobník sa nosí na hornej guma posteľ, a vzduchu medzi zásobník a ďasien posteľ je vybitá sania, tak, že zásobník môže zabaliť celý povrch zuba.TIPY: Opakované praxi dvakrát, je to dôležitý proces pre vytvorenie zásobníka.Dolné zuby sú realizovaná rovnakým spôsobom. 2. Zmäkčiť zásobník: nalejte 80-90 ° C vody do plochým dnom nádoby.Hĺbka vody je vhodné pre ponorí zásobníka a rukoväť je ponechané mimo vodnej hladine.Zub zásobník je ponorený vo vode pre 5-7 sekúnd a potom odstaviť.TIPY: zásobník je veľmi mäkká na chvíľu, takže ponorenie čas by nemal byť príliš dlhý, a to je mäkký a pretiahol keď sa podnos sa zvyšuje.Je lepšie začať deformácii mierne.

3. Aby zásobník: Zdvihnite zásobník, starostlivo a rýchlo umiestniť zásobník na guma, a naďalej robiť sania postup v kroku 1. Prst lisy spoločného povrchu zuba držiteľa a zub aby to tenké, zatiaľ čo špičke jazyka napína zub oddych a vnútorného povrchu zuba.TIPY: Rýchlosť je rýchly, dávajte pozor, nie je ťažké sústo.Zásobník je trochu horúco, ale to ani nemôže spôsobiť žiadnu škodu. 4. Sklon zásobníka: Po stlačení prstom na 10-15 sekúnd, vyberte zásobník a opláchnite vodou.Odstrihnite materiál, nožnice tým, stláčanie gingiválneho line (čiara medzi zubov a ďasien) na tácku a potom odrezať rukoväť.TIPY: odrezať vrchnú časť ďasien linka, gél môže byť umiestnený len v kontakte s zubov, aby sa zabránilo dráždi ďasná.

  • NET WT: 30g
  • Pôvod: CN(Pôvodu)
  • Feature1: Zmäkčenie s teplou vodou
  • Názov Značky: MOONBIFFY
  • Zložka: mix, Potravinársky EVA silikónové
  • Položka: Domáce zubná zásobník
  • veľkosť: Moderate
  • Číslo Modelu: HC0006
  • Počet Kusov: Combo
  • Feature2: Bezpečné, non-jedovaté a bez vedľajších účinkov.

Štítky: zubné príspevok, bieliace zubné, závlačky zuby, protézy falošné zuby, zubné zásobník, bielenie zubov kit aus, držiak na zubné nite, alarm ryby, zubné akrylové zuby, neznížila nástroj.

635tsedfad
2021-07-10
1/5
Records are mashed, dirty. Upset
Fraseval
2021-06-22
3/5
It went well. but not comfortable
Napísať recenziu