KEYYOU 3 Tlačidlá Auto Diaľkové Tlačidlo púzdro Pre Land Rover Range Rover 2002 Až 2006 Šport ROZSAH HOVER L322 HSE MÓDE nastúpenie bez kľúča
€2.99 €2.54
Dostupnosť: Skladom

btn-share

Stav: 100% Zbrusu Nový

Farba: Ako na obrázku zobraziť

Tlačidlo: Tlačidlo 2(Zamknúť/Odomknúť)

Kľúčové Prázdne: Áno

Loga: Nie

Transpondér Čip: Nie

Elektronika/Batérie: Nie

Funkcie: 1.Najlepšie náhrada za kľúč s nefunkčné tlačidlá alebo opotrebované tlačidlo prípade. 2. Kľúčové prípade a nezostrihané tlačidlo čepeľ len.Elektronické vnútorné. 3.Získajte čepeľ znížiť o miestnych zámočník/predajcu alebo vymeniť stierače s pôvodným. 4.Mať interné elektrón(zahŕňať immobilizer/transpondér čip) z pôvodného diaľkového a umiestniť ich na naše kľúčové shell,potom ste pripravení!

Obutie: Pre Rover lander A iné modely s rovnakou špecifikácie kľúčových prázdne a batérie držiak uvedené nižšie časti...Dôležité Upozornenie: 1.Táto položka nie je vzdialený,je len vzdialený tlačidlo shell prípade výmeny. 2.NIE je vnútra (remote/elektronika/transpondér čip)jednotky vo vnútri. 3.Obraz je skutočný produkt.Nie stiahnuté z internetu.Prosím, porovnať zadajte shell, uistite sa, že položka je rovnaký ako náš produkt pred zakúpením.Balenie Obsahuje:

1 X Kľúč Shell Bez Loga

  • Iné Katalógové Číslo: kľúčové shell pre Land Rover
  • Výrobca Katalógové Číslo: kľúčové shell pre Land Rover
  • Druh Materiálu: ABS + kov
  • Prispôsobenie: No
  • R/C Funkcia: bez
  • Krajina/Oblasť Automobilovej Výroby: v Číne
  • Výmenný Katalógové Číslo: kľúčové shell pre Land Rover

Štítky: kľúčové land rover, koberec range rover sport hse, freelander 2 led, systém pke, led l322 range rover vogue, g41, kompresor hlavu, range rover vogue l322 časti, range rover vogue l322 hmly, rangerover l322 tlačidlo prípade.

Napísať recenziu