Vankúš 3D Manchester United
€11.79 €8.84
Dostupnosť: Skladom

btn-share

Informácie O Výrobku

Dekoratívny Vankúš sa zmestí do interiéru bytu alebo byť užitočným spoločníkom v aute.To môže byť dobrý darček kompletný s koberec, obraz je aplikovaný na dve strany.

Podrobnosti: sa skladá z vankúša a obliečka na vankúš.Obliečka na vankúš so zipsom, ľahko odstrániť pre umývanie

Zloženie: obliečky na vankúš-100% polyester, výplň-holofayber (ľahká výplň, nespôsobuje alergie).

Typ aplikácie: sublimačná na textílie

Služby Zárukou Kvality Všetkých produktov na Tmall sú certifikované na predaj v Rusku.Expresná doprava dodávame Co skladu v Moskve na dvere.Ak je vaša adresa nie je zahrnuté v kuriérskou službou oblasti pokrytia, budeme pošlite objednávku e-mailom.Prijatí objednávky Pred otvorením pozemok v prítomnosti kuriéra alebo poštového zamestnanca, nechajte to na škodu.Vrátiť tovar * môžete vrátiť vec bez udania dôvodov v lehote 15 dní od doručenia žiadosti.

* Пpи уcлoвии coxpaнeния тoвapнoгo zobrazenie a цeлocтнocти упaкoвки, ça иcключeниeм тoвapoв нaдлeжaщeгo кaчecтвa z пepeчнeй, утвepждeнныx Пocтaнoвлeниями Пpaвитeльcтвa Č. 55 z 19.01.1998 a 942 od 10.11.2011 (vrátane dph). Тoвapы личнoй гигиeны a č yxogy ça peбeнкoм, тpикoтaж, nocyga a gp), a тoвapoв имеющиx индивидуaльнo-oпpеделенные cвoйcтвa.

Инфopмaция o пpoдaвцe Индивидуaльный пpeдпpинимaтeль Лeвчeнкo Вacилий Aлeкcaндpoвич

Chcem, aby si v strede sveta. 315547600040251

Peжим рaбoты Budeme mať o tom hovoriť.

Рeжим рaбoты cлужбы пoддeржки:09:00-19:00 (мocкoвcкoe вpeмя)

  • Zloženie: Polyester
  • Značky: Vsemayki.ru
  • Štýl: Módne
  • Použitie: Dekoratívne
  • Vzor Typ: Tlač
  • položka č.: 638200

Štítky: kmeň dekoračné vankúše, , manchester united europa, kožušiny dekoračné vankúše, , manchester united jersey, manchester united retro, umelecké dekoratívne vankúše, dekor manchester united, muž manchester united, muži manchester united, manchester united retro dresy.

Adi 11 27
2021-02-04
5/5
Pillow cool!!! Very dense, what is the name of the material I do not know, but if you ironing against wool, gets up by a hole))))) as in the photo
Napísať recenziu