Lydka a Marek – Hruštín

Októbrová svadba už nie je taká teplá ako tie letné. Nevynímajúc svadbu Lydky a Mareka. Mliečne-biela obloha neveštila nič optimistické a tak tomu aj bolo. Aj vzduch už bol čerstvý, svieži, taký jesenný. Na otázku, či nie je Lydke zima, lebo už aj pofukovalo také surové vetrisko Lydka s úsmevom odpovedala, že nie. Nečudoval som sa, adrenalín a nabudenie spraví svoje, však ono to aj tak časom opadne a zima sa dostaví, ako bola aj pravda. A tak pohodové fotenie na Oravskom hrade sa postupne menilo na divadielko, v ktorom hlavná herečka hrala, že jej je príjemne teplo. Myslím že táto rola dopadla na výbornú. A dopomohol k tomu aj Marek, keď v kritickej chvíli vybral kovovú ploskačku s hriatym a obaja sa trochu pookriali aj zvnútra.
Po skončení fotenia sme ešte zamierili na miestne ihrisko, keďže futbal je súčasťou ich takmer každodenného života a aj tam sme nazbierali pár cenných a hlavne osobných záberov.

Potom už deň prebiehal spontánne tak ako to má na správnej svadbe byť. Trochu to počasie vrtkalo, ale dážď vo svadobný deň je tu vždy pre šťastie.
Sála v Hruštíne, aj napriek tomu, že je staršia, bola krásne pripravená a vyzdobená. A k tomu ešte atmosféru doplnili muzikanti so svojím osvetlením a tak som mal srdiečko na mieste. Všetko dopadlo na jednotku.