Daniela a Zdeněk – hotel Jánošík – Liptovský Mikuláš

S Dankou sme sa už poznali zo svadby jej sestry spred dvoch rokov a tak o to bola atmosféra ešte viac uvoľnená. Všetky prípravy na svadbu prebiehali v hoteli Jánošík v Liptovskom Mikuláši, keďže Daniela so Zdeňkom pricestovali na Slovesnko z Prahy alebo jej okolia. Kaderník aj vizážistka prišli priamo na hotel a tak sme sa nemuseli trmácať hore-dole a skôr si každý užíval tú predsvadobnú admosféru. Veď priateľov a členov oboch rodín tam bolo dosť.

Na fotenie sme išli niekedy na poludnie, obloha – takmer plech, fotografi asi vedia o čom vravím. Slniečko mám rád, ale keď je ho počas fotenia príliš, radšej by som bol, ak by sa sem-tam schovalo za nejaký obláčik. Trochu prepotený sme záver fotenia uskutočnili v malom kostolíku, v ktorom bol neskôr aj svadobný obrad.

Po návrate do hotela Jánošík všetko začalo naberať na obrátkach a všetko to smerovalo k tomu, že čoskoro vyrazíme, tentokrát už s celým svadobným osadenstvom, späť do kostolíka v Liptovkom Jáne. Veď aj svadobné auto (prekvapenie pre nevestu) už bolo priparkované a čakalo na mladomanželov pred hotelom.

Svadobná recepcia prebiehala v dobrej a veselej nálade, o hudbu sa starala hudobná dvojica Saxana a DJ Shypo a bolo to super spojenie saxafónu a hudobnej produkcie. Na záver večera k nám zavítal folklórny súbor a tradícia čepčenia nevesty prebiehala v tradičnej ľudovo-umeleckej atmosfére.