Andrejka a Peter – svadba v Rabči na Orave

Tak ako to už zvykne niekedy bývať, keď sa má niečo pokaziť, tak sa to pokazí. V tento deň to malo však šťastný koniec. Začali sme nie veľmi slávne. Husté a vytrvalé dažďové kvapky neprezrádzali nič perspektívne a počasie nám vôbec nechcelo vyjsť v ústrety. Navyše, pri našej ceste k chate s čistinkou, na ktorej sme sa mali fotiť, nám oprotiidúci vodič vletel do jedného z našich svadobných áut a nebolo to veľmi príjemné. Nehľadiac na počasie a aj časové zdržanie, ktoré z toho vzniklo.

Chata bola kompletne zariadená v poľovníckom štýle, čo nám veľmi nesedelo a tak sme dosť improvizovali. Na terase, pod prístreškom, ale aj na dažďom obsadenej čistinke. A trochu aj vnútri. Z každej steny však na nás čumelo niekoľko párov očí vypchatých trofejí, a tak sa tu nezainteresovaný človek cítil tak nejak čudne.

Našťastie všetko dobre dopadlo a svadobnú sériu fotografií sme ešte doplnili o niekoľko fotografií z telocvične a triedy základnej školy, keďže Peťo je vášnivý športovec a Andrejka pani učiteľka. No a nech to už má šťavu, zobrali sme so sebou aj kopu usmievavých detí.