Svadobná fotokniha

Darujte si svoj svadobný darček

A Vaše spomienky ostanú zapísané naveky.
Pri dlhých zimných večeroch, po rokoch strávených spoločným životom, pri žiari sviece a pohári skvelého vínka iste príde čas na spomienku. Príjemné chvíle na krásny čas spoločného „ÁNO“ Vám na tieto nezabudnuteľné chvíľky ešte viac oživí Vaša „Svadobná fotokniha„.

Tieto exkluzívne spomienkové knihy budú Vašim sprievodcom generáciami. Široká paleta farieb, obalových materiálov, rozmerov a vizuálnych prevedení, ale aj množstvo ručnej práce vloženej do výroby a prepracovania detailov dáva Vášmu spomienkovému klenotu omnoho vyššiu hodnotu, ako len obyčajná kniha s obrázkami.

Zaoblené rohy a pevné – až 1 mm hrubé strany fotoknihy už sami vypovedajú nádychom dlhovekosti a odolnosti. Navyše vytvorenie súvislej plochy po otvorení cez obe strany poskytuje ešte vačší priestor pre kreativitu pri vytváraní obsahu Vašej spomienkovej knihy. Polaminované strany ochránia vaše fotografie nielen pre UV žiarením, ale nemusíte sa báť ani vlhkých prštekov svojich detí, či rozliatej kávy.
Stránky fotoknihy sú vytvorené profesionálnou technikou a technológiou s vysokým rozlíšením poskytujúce fotografiám nielen jemnejšie detaily a živé farby, ale aj extrémne dlhú životnosť na niekoľko generácií.
Aj Vaše vnúčatká budú po rokoch na Vás spomínať…

…a taká bude Vaša „Svadobná fotokniha“

 
 
 

Ponúkam Vám kompletné spracovanie a výrobu exkluzívnych fotokníh.

Vnútorné strany fotoknihy tvoria fotografie vyhotovené klasickým chemickým procesom RA-4 na profesionálny fotopapier KODAK ENDURA PREMIER pričom povrch môže byť lesklý, matný, silk-hodváb alebo metallic. Tento profesionálny fotopapier zaručuje tú najvyššiu vizuálnu kvalitu so životnosťou 150 rokov.

Fotoknihy sú vyhotovované digitálnym osvitom s jemným rozlíšením 640 dpi. Vnútorné strany fotoknihy majú špeciálnu UV ochranu, ktorá zabraňuje zlepeniu strán pri styku s tekutinou. Môžete si vybrať rôzne formáty fotokníh, klasické, štvorcové alebo panoramatické. Maximálny rozmer fotoknihy po jej otvorení môže byť až 40 x 100 cm. Patentovaný spôsob výroby zaručuje to, žepo otvorení dvojstrana knihy vytvorí úplne rovnú plochu bez prerušenia v strednej časti. Rohy fotoknihy môžu byť klasicky hranaté alebo oblúkové. Pri výbere typu a obalu fotoknihy máte na výber niekoľko druhov pravej talianskej kože alebo obrovské množstvo eko koží a rôznych art materiálov ktoré sa dajú navzájom kombinovať a vytvoriť si tak jedinečný obal.

Individualizácia obalu je možná aj slepotlačou alebo vyšívaním. Pre náročných zákazníkov je možné hrany fotoknihy pozlátiť alebo postriebriť. Všetky fotoknihy, obaly a aj luxusné kazety sú vyhotovované ručne vo firme Foto ANTAL s.r.o. s najvyšším dôrazom na maximálnu kvalitu.

Technológie

Typ papiera • 640 DPI • UV ochrana Farba prvej a poslednej strany
Hrúbka vnútorných strán Farba strán a typ rohov
Hliníkový plech & Art Canvas na obale fotoknihy Slepotlač
Vyšívanie Zlaté a Strieborné strany

Chcete mať svoje vlastnú fotoknihu? Kontaktujte ma